Juvit C - Krople doustne 40 ml - Niezbędne witaminy JUVIT dla niemowląt i dzieci

Juvit C - Krople doustne 40 ml - Juvit C - Krople doustne 40 ml - Niezbędne witaminy JUVIT dla niemowląt i dzieci

Leki bez recepty:

Juvit C - Krople doustne 40 ml

Nazwa produktu leczniczego: Juvit C

Skład jakościowy i ilościowy: 1 ml (ok. 20 kropli) zawiera substancję czynną: acidum ascorbicum (kwas askorbowy, witamina C) 100 mg.

Postać farmaceutyczna: krople doustne, roztwór

Dostępne opakowania: butelka 40ml

Wskazania do stosowania: Produkt leczniczy Juvit C przeznaczony jest do leczenia stanów niedoboru witaminy C i profilaktyki chorób wywo anych niedoborem witaminy C, przede wszystkim szkorbutu i jego wstępnych objawów, choroby Moellera-Barlowa, w okresie rekonwalescencji, przy stosowaniu diety ubogiej w witaminę C, zwłaszcza u niemowląt karmionych sztucznie. Produkt jest szczególnie zalecany dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie należy stosować kropli Juvit, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze sk adników produktu. Nie podawać wysokich dawek dzieciom z nadmiernym wchłanianiem żelaza z przedowu pokarmowego.

LEK DOSTĘPNY BEZ RECEPTY

Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ

ASCO-LEK S.A.

www.hasco-lek.pl

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące dzia ań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.